464 studio Beata Stańkowska Projektowanie wnętrz to nasza pasja

Nazywam się Beata Stańkowska i jestem właścicielką 464 Studio. Jako absolwentka architektury wnętrz Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie oraz miłośniczka malarstwa i sztuk plastycznych, nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym, niż tworzeniem Waszych wymarzonych wnętrz. W projektowaniu cenię naturalne, dobre jakościowo materiały i to właśnie na nich opieram swoje projekty i wizualizacje. Każdą wizję dostosowuje do potrzeb i oczekiwań klienta, którego zadowolenie jest dla ni najważniejsze.

Wartością, którą 464STUDIO stawia sobie za cel nadrzędny jest zadowolenie klientów i bezkompromisowy profesjonalizm. Co ciekawe, jedno i drugie zawsze idą w parz, gdy słucha się potrzeb klientów, trafnie je definiuje i umiejętnie dopasowuje narzędzia i rozwiązania do nawet najbardziej szalonych pomysłów. Satysfakcja po zakończonej pracy jest z kolei tym, co łączy zarówno samego architekta, jak i przyszłych użytkowników naszych projektów.

Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy odważni i otwarci na nowe doświadczenia. Każdy nowy projekt jest dla nas powodem do zadowolenia i kolejnym szczytem, który zdobywamy z nieukrywaną radością.

 

Uważam, że usługa (wykonanie projektu wraz z kosztorysem i wyliczeniem zapotrzebowania na materiał) została wykonana profesjonalnie i terminowo. Zaproponowane materiały były bardzo dobrej jakości przez co mieszkanie stało się komfortowe, funkcjonalne i nowoczesne.
Pani Beata spełniła moje wszystkie oczekiwania jest osobą solidną i godną polecenia.

Nasze projekty

projekt domu w Niemczech

90m2

Projekt domu w Mierzynie

65m2

PROJEKT APARTAMENTU POD WYNAJEM

29,5m2

projekt domu w dobrej

45m2

projekt domu w Mierzynie

65m2

projekt apartamentu pod wynajem

29,5m2

PROJEKT APARTAMENTU POD WYNAJEM

45m2

kuchnie i łazienki

3-35m2

szczecin

ul. Gajowa 26,
71-027 Szczecin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.