Nasze realizacje

Projektowanie i aranżacja wnętrz

projekt domu w niemczech

Projekt i aranżacja wnętrza

Projekt obejmował salon kuchnię i jadalnię oraz łazienkę. Centralny punkt projektu to salon z olbrzymim narożnikiem w odważnym niebieskim kolorze. Całość dopełnia drewniane otoczenie co ociepla nieco wnętrze i nadaje mu przytulniejszy charakter.

projekt mieszkania

Projekt i aranżacja wnętrza

Projekt opiera się na prostocie połączonej z nutą ekstrawagancji. Biel, czerń i drewno, matowe wykończenia i geometryczne kształty nadają wnętrzu surowy, nowoczesny charakter. Dzięki zastosowaniu wyszukanego oświetlenia pomieszczenia stały się dobrze oświetlonymi przestrzeniami.

Projekt domu w Goleniowie

Projekt i aranżacja wnętrz

Przestrzeń wykończona w eleganckich bielach i szarości z czarnymi elementami. Dobór wysokiej jakości materiałów przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią niewymuszoną elegancję i wygodę użytkowania. Butelkowa zieleń dodaje wnętrzu eleganckiego charakteru, którego nie powinno zabraknąć w żadnej przestrzeni.

Projekt domu w mierzynie I

Projekt i aranżacja wnętrz

Stonowana kolorystyka, nowoczesne i wyjątkowe wyposażenie, efektowne i wytrzymałe materiały oraz kompleksowe wykończenie okazały się kluczem do sukcesu przy projekcie domu w Mierzynie.

Projekt domu w Mierzynie II

projekt i aranżacja wnętrz

Projekt opiera się na połączeniu stylu nowoczesnego z klasycznym. Białe szafki z czarnymi dodatkami oraz zróżnicowane tektury nadają elegancki niepowtarzalny wygląd.

projekt domu w Mierzynie III

Projekt i aranżacja wnętrz

Jeden z kilku projektów  w tej samej lokalizacji, gdzie mogliśmy zaaranżować wnętrze zgodnie z nowoczesnymi trendami. Ocieplone drewnianymi elementami i kominkiem w części salonowej, ozdabiają i nadają ciekawy charakter całemu wnętrzu. Funkcjonalność nie była tutaj bez znaczenia. Dla rodziny z dziećmi i zwierzętami domowymi, kuchnia połączona z salonem stanowi centrum wydarzeń codziennych i azyl wieczornego relaksu. Szczególnie ciekawe jest wejście z przedpokoju do holu, gdzie zastosowaliśmy szklane drzwi ze szprosami, które uchylają rąbka tajemnicy wnętrza wszystkim gościom.

Projekt domu w Dobrej

Projekt i aranżacja wnętrz

Elegancja. To pojęcie najlepiej oddaje charakter projektu zabudowy kuchennej, która emanuje luksusową szarością  i szlachetnym blatem kamiennym. Wizja, w której znalazło się miejsce na oryginalne oświetlenie nad częścią barową, nowoczesny i lśniący pochłaniacz powietrza i kamienny print powinna przypaść do gustu tym, którzy ponad wszystko cenią wyszukaną elegancję.

Projekty kuchni i łazienek

Projekt i aranżacja wnętrz

Projekt skupia się na ergonomii, która podczas pracy w kuchni jest niezwykle istotna. Umiejscowienie piekarnika i ekspresu do kawy, odpowiednia wysokość blatów, przemyślany układ szafek sprawiają, że kuchnia jest przyjazna domownikom. Połączenie kamienia i bieli wraz z chromowanymi wykończeniami są tym, co chętnie widzielibyśmy w swoich domach.

pozostałe projekty

projekt mieszkania na Wynajem I

Projekt mieszkania pod wynajem II

projekt mieszkania na Wynajem III

projekt mieszkania na Wynajem IV